Уроки занурення з теми : " Красуня осінь"
Природознавство
Урок - екскурсія" Спостереження за осінніми змінами в живій та неживій природі"
Мета: дати учням первинне поняття про явища
природи, сезонні явища; провести спостереження за змінами в неживій природі;
учити знаходити ознаки відмінності рослин восени порівняно з літом; продовжити
формування понять «нежива природа», «жива природа»; учити спостереження за
поведінкою тварин; продовжити формування вміння естетично сприймати природу
навколо себе; формувати уявлення про екологічні зв’язки і залежності явищ та
об’єктів живої природи; виховувати у дітей дбайливе ставлення до природи.
ХІД
ЕКСКУРСІЇ.
1.Організація класу
Повторення правил поводження біля
водойми під час екскурсії
2. Основна частина екскурсії
Сьогодні у нас незвичайний урок. Так, саме урок, хоча і
на природі. Озирніться навколо! Яка пишність фарб нас оточує! Хочу висловити
свої почуття словами Марії Хоросницької.
ОСІНЬ
Нарядилась осінь
В дороге намисто,
Золоте волосся
Розплела над містом.
Кольорові фарби
Вийняла з кишені
І малює осінь
Жовтим по зеленім.
Здогадатись можна
В парку по деревах:
Є червона фарба
В неї і рожева.
Ще й відтінків різних
Безліч осінь має,
А стрункі ялини
Боком обминає.
їй не шкода фарби
й часу ні хвилини —
Колються нечемні
Сосни та ялини.
Нарядилась осінь
В дороге намисто,
Золоте волосся
Розплела над містом.
Кольорові фарби
Вийняла з кишені
І малює осінь
Жовтим по зеленім.
Здогадатись можна
В парку по деревах:
Є червона фарба
В неї і рожева.
Ще й відтінків різних
Безліч осінь має,
А стрункі ялини
Боком обминає.
їй не шкода фарби
й часу ні хвилини —
Колються нечемні
Сосни та ялини.
— Про яку пору пише поетеса?
— Назвіть слова, що підтверджують ваше припущення.
— Назвіть слова, що підтверджують ваше припущення.
— Назвіть усе те, що належить до
природи. (Дерево, кущ, трава, ворона, собака, камінь, небо, сонце тощо)
Те, що ви назвали, можна розподілити
на дві групи. Назвіть їх. (Нежива і жива природа)
Я загадаю загадки, а ви, не називаючи відгадок, скажіть, про яку природу в них ідеться.
Я загадаю загадки, а ви, не називаючи відгадок, скажіть, про яку природу в них ідеться.
• Не звір, а виє. (Вітер)
• Йшов довгов’язий, та в землю зав’язнув. (Дощ)
• Без вогню горить. (Сонце)
• Йшов довгов’язий, та в землю зав’язнув. (Дощ)
• Без вогню горить. (Сонце)
— Отже, в цих загадках згадується
нежива природа — вітер, дощ, сонце.
— Підставте свої щічки до сонечка. Що ви відчуваєте? (Тепло)
— Згадайте, як ми відчували сонечко влітку? (Сонце світило дуже яскраво, тому було спекотно.)
— Яке положення займало сонце на небі влітку? (Воно було високе.)
— Як розташоване сьогодні? (Нижче, тому і гріє слабко.)
— Підставте свої щічки до сонечка. Що ви відчуваєте? (Тепло)
— Згадайте, як ми відчували сонечко влітку? (Сонце світило дуже яскраво, тому було спекотно.)
— Яке положення займало сонце на небі влітку? (Воно було високе.)
— Як розташоване сьогодні? (Нижче, тому і гріє слабко.)
Хтось відкрив на небі душ,
Повно на землі калюж.
І на нас водиця ллється.
Як це явище зоветься? (Дощ)
Повно на землі калюж.
І на нас водиця ллється.
Як це явище зоветься? (Дощ)
— Що це? (Дощ)
Два дні тому «небо продірявилося» і
пройшов осінній дощ. Порівняйте за
тривалістю і температурою літній і осінній дощі. (Восени він довгий і не такий
теплий. А влітку можна під дощем купатися, радіти прохолоді, яку він дає в
спеку.)
— Подивіться на небо. Чому не видно
сонця?
З небокраю, з-за діброви,
Вийшли воли чорноброві:
Принесли водиці дзбан,
Полили і ліс, і лан. (Хмари)
Вийшли воли чорноброві:
Принесли водиці дзбан,
Полили і ліс, і лан. (Хмари)
— Що це? (Ми бачимо хмари.)
— Чи часто пливли хмари по літньому небу? (Ні, рідко.)
Кого вони вам нагадують? (— Про який об’єкт неживої природи ми ще не говорили? Послухайте підказку.
— Чи часто пливли хмари по літньому небу? (Ні, рідко.)
Кого вони вам нагадують? (— Про який об’єкт неживої природи ми ще не говорили? Послухайте підказку.
Летить коник, басує.
Полем-долем пустує.
Ніхто його не впіймає
І ніхто не загнуздає.(вітер)
Полем-долем пустує.
Ніхто його не впіймає
І ніхто не загнуздає.(вітер)
Так, це вітер. Якщо він дме сильно, то
дерева згинаються і навіть можуть зламатися. А коли дме на воду в річці, то
вона рябить. Тому його називають пустуном.
— Зробимо висновок. Які зміни відбуваються
в неживій природі восени? (Сонце світить і гріє слабше, по небу часто пливуть хмари, посилюється
вітер, часто дощить, стає прохолодніше.)
— А зараз пограємо! Я читатиму загадки
про природу. Стоять у полі сестриці, платтячка білі, шапочки зелені.
Не з’їсть ту ягідку людина,
Гірка й несмачна… (горобина).
Не з’їсть ту ягідку людина,
Гірка й несмачна… (горобина).
Що ж це за дівиця?
Не шваля, не майстриця,
Не шваля, не майстриця,
Зимою й літом — одним цвітом.
Нічого сама не шиє,
А в голках круглий рік.(ялина)
А в голках круглий рік.(ялина)
Молодці, відгадали всі загадки
правильно.Отже, ви назвали: береза, горобина, ялина. Яким загальним словом
можна їх визначити? (Дерева)
— Яку однакову ознаку ви побачили?
(Один головний стовбур)
Послухайте уважно наступну загадку.
Як була молода — була біла,
А як постаріла — то почервоніла.(калина)
А як постаріла — то почервоніла.(калина)
Червона кожушинка, всередині вітамінка.
(Шипшина)
— Яким загальним словом назвемо
калину, шипшину? (Кущі)
Зараз збиратимемо листочки, що впали з
рослин. Подивіться на їх забарвлення, форму, на виїмки по краях пластинки.
Намагайтеся обрати, на вашу думку, найгарніші з-поміж них. Ми покладемо листя в
газети, а потім — у гербарну теку і засушимо. На наступних уроках пограємо в
гру «З якої рослини ці листочки», а пізніше використаємо на уроках трудового
навчання для аплікації з листя. Згодні?
Тоді до роботи!
Метод вживання
Діти, ми з вами назбирали листя, яке опало з
дерев та кущів. Уявили , що ви листочки на
берізці. Барвисті, різнокольорові, дуже гарні. Прийшли діти на екскурсію
і вирішили вас зірвати з дерева для аплікації. Що ви б відчули в цей момент.(
відповіді дітей).
Які б поради ви б дали дітям , як
потрібно готувати природний матеріал до уроків праці.
Важливо закласти добре розпрямлене
листя, щоб потім зробити барвисту аплікацію..
Зараз перевіримо, хто з вас
найспостережливіший. З якого дерева найбільше впало листочків? Це плоди цікавої
форми.. Рослина називається клен .
— Під час наступних наших спостережень
ми з’ясуємо, яка рослина останньою скине листя. Як називається це явище
природи? (Листопад)
ЛИСТОПАД
Осінь, осінь, листопад,
Жовте листя стелить сад,
За моря в краї далекі
Відлетіли вже лелеки.
Хмари небо затягли,
Вітер віє з-за гори,
Ходить осінь листопадом,
жовте листя стелить садом.
А. Житкевич
Осінь, осінь, листопад,
Жовте листя стелить сад,
За моря в краї далекі
Відлетіли вже лелеки.
Хмари небо затягли,
Вітер віє з-за гори,
Ходить осінь листопадом,
жовте листя стелить садом.
А. Житкевич
— Яку ознаку листопада підкреслює
поет?
Фізультхвилинка
— А зараз пограємо! Уявіть, що ви
листочки. Коли я скажу, що дме вітер, ви бігатимете, а коли скажу: «Тихо» — ви
зупинитеся.
— А як змінилося життя людей із
настанням осені? (Одягаємося тепліше, у садах і городах, на полях збирають
урожай.)
— Так, правильно! Чому листя восени опадає? (Відповіді дітей.)
— Так, правильно! Чому листя восени опадає? (Відповіді дітей.)
Діти, справа в тому, що скидаючи
листя, дерева готуються до зими. Земля під опалим листям глибоко не промерзне,
під тягарем сніга не ущільниться, збереже повітря, що дуже важливо для
мешканців ґрунту, які спушують землю і роблять її родючою. Навесні під опалим
листям земля тривалий час зберігає вологу снігу, що розтанув. Опале листя — не
сміття: воно дуже потрібно ґрунту і рослинам. Восени рослини, готуючись до
зими, не лише скидають листя, а й припиняють ріст і цвітіння. Вони також
готуються не лише до зими, але й до майбутньої весни, закладаються бруньки на
гілках дерев і кущів, у багатьох трав’янистих рослин утворюються бутони, з яких
навесні з’являться листя, квіти.— Наблизьтеся до кущика гльоду. Я бачу на ньому
живі істоти. Хто причаївся поміж листочків? (Я бачу метелика і когось, схожого
на осу.)
— Це квіткова муха. На відміну від метелика у неї два крильця. Що видно ще на їх тілі? (Вусики, ніжки, красиве забарвлення.)
— Яким загальним словом назвемо цих тварин? (Це комахи)
— А тепер постежимо за дивною твариною. Що вона робить? Подивіться уважно в лупу! (Павук плете павутиння.)
— Навіщо він це робить? (У нього ловить мух, маленьких жучків, метеликів, а потім їх їсть.)
— До якої природи належать побачені нами тварини? (Це жива природа. Вони рухаються, їдять, плетуть павутиння або споруджують будиночки.)
— Придивіться до травички. Якого вона кольору? Хто там стрибає?
— Це квіткова муха. На відміну від метелика у неї два крильця. Що видно ще на їх тілі? (Вусики, ніжки, красиве забарвлення.)
— Яким загальним словом назвемо цих тварин? (Це комахи)
— А тепер постежимо за дивною твариною. Що вона робить? Подивіться уважно в лупу! (Павук плете павутиння.)
— Навіщо він це робить? (У нього ловить мух, маленьких жучків, метеликів, а потім їх їсть.)
— До якої природи належать побачені нами тварини? (Це жива природа. Вони рухаються, їдять, плетуть павутиння або споруджують будиночки.)
— Придивіться до травички. Якого вона кольору? Хто там стрибає?
Маленький хлопчик у сірій свитинці
По дворах стрибає, крихти збирає.(Горобець)
По дворах стрибає, крихти збирає.(Горобець)
— Чому ми не чуємо соловейка? Куди він
зник? (З похолоданням птахи поселяються ближче до житла людини, а деякі
відлітають у теплі краї.)
— З чим пов’язаний відліт пернатих птахів? (Він пов’язаний із температурою повітря: з похолоданням деякі комахи гинуть, інші забираються під кору, корені дерев, опале листя, мох. Птахи залишаються без корму, тому вони переселяються в теплі краї.)
— Як пристосовуються інші тварини до несприятливих умов зовнішнього середовища? (З настанням зими одні тварини впадають у сплячку (ведмідь, їжак, жаба, жаба), інші переселяються туди, де знаходять собі харчування (кочівні птахи, лосі, олені), треті запасають корм (гризуни). З настанням зими у зайця, білки змінюється забарвлення, виростає тепла світла шерсть (хутро).)
— З чим пов’язаний відліт пернатих птахів? (Він пов’язаний із температурою повітря: з похолоданням деякі комахи гинуть, інші забираються під кору, корені дерев, опале листя, мох. Птахи залишаються без корму, тому вони переселяються в теплі краї.)
— Як пристосовуються інші тварини до несприятливих умов зовнішнього середовища? (З настанням зими одні тварини впадають у сплячку (ведмідь, їжак, жаба, жаба), інші переселяються туди, де знаходять собі харчування (кочівні птахи, лосі, олені), треті запасають корм (гризуни). З настанням зими у зайця, білки змінюється забарвлення, виростає тепла світла шерсть (хутро).)
Зробимо висновок. Які зміни
відбуваються в живій природі восени?
3.Підсумок екскурсії
— Ось і добігає кінця наша подорож в осінню природу. Скільки різних ознак ви побачили в неживій і живій природі! Коли повертатиметеся зі школи додому або підете гуляти з друзями, намагайтеся постежити за хмарами, за листям, що падає, за птахами, які відлітають у теплі краї, за останніми комахами, послухайте звуки крапель дощу і шелест листя і багато чого іншого, чим багата рідна природа. На наступних уроках ви розкажете про все, що побачите і почуєте в природному оточенні.
— Ось і добігає кінця наша подорож в осінню природу. Скільки різних ознак ви побачили в неживій і живій природі! Коли повертатиметеся зі школи додому або підете гуляти з друзями, намагайтеся постежити за хмарами, за листям, що падає, за птахами, які відлітають у теплі краї, за останніми комахами, послухайте звуки крапель дощу і шелест листя і багато чого іншого, чим багата рідна природа. На наступних уроках ви розкажете про все, що побачите і почуєте в природному оточенні.
Урок математики
" Число і цифра 4. Утворення числа прилічуванням 1. Розташування об'єктів на площині і у просторі "ближче - далі". Написання цифри 4.
(занурення в тему: " Красуня осінь")
Мета уроку: повторити правила лічби, поняття: «число і цифра»; пояснити утворення
числа 4; учи ти писати цифру 4; формувати вміння порівнювати числа в межах 4; поняття
« далі – ближче»); формувати вміння вживати у мовленні відповідні словесні
конструкції; розвивати логічне мислення., спостережливість, виховувати почуття любові до природи
Обладнання та матеріали: числові картки, таблиця «Число і цифра
4», предметні картки , палички, альбом, кольорові олівці.
Тип уроку: засвоєння нових знань, (урок занурення )
Хід уроку
1.
Організаційний момент
а) 1,2,3,4,5
Прошу всіх
рівненько стать.
Пролунав уже
дзвінок –
Починається
урок.
б) _ До якого уроку приготувалися? (математика)
Послухайте вірш
і скажіть, про яку пору року в ньому говориться?
ОСІНЬ
Сіла осінь на порозі,
Довгі коси розплела,
Спілі яблука на возі
До бабусі привезла.
Сіла осінь на порозі,
Довгі коси розплела,
Спілі яблука на возі
До бабусі привезла.
Вітром двері відчинила:
- Дари з воза забирайте!
Павутинкою злетіла:
- Через рік мене чекайте!
- Дари з воза забирайте!
Павутинкою злетіла:
- Через рік мене чекайте!
-Як називається другий місяць осені? (жовтень). Зараз ми
спустимось на шкільне подвір’я і поспостерігаємо за осінніми змінами восени на
нашому подвір’ї
2. Актуалізація
опорних знань учнів
а) усний рахунок
1. Порахуйте і скажіть, скільки дерев на подвір’ї одягло
жовте вбрання?
2. Скільки кущів на подвір’ї одягло жовте вбрання?
3. Скільки гірок на подвір’ї?
4. В які кольори
осені пофарбовані скати на нашому подвір’ї?
5.Скільки скатів жовтого кольору? червоного? зеленого?
б) Назви сусідів числа
Учитель показує
картку, учні називають «сусідів» числа.
в) Гра « Порівняй числа»
У дітей роздані
предметні картинки, завдання поставити знаки «більше», « менше».
2.
Повідомлення
теми і мети уроку
а) Задачі
жарти
Ой було ж у нас мороки: посварились дві сороки.
На їх шум ще дві примчало. Скільки разом птахів стало? (4.)
Дві синички, гарні пташки, на вербі сиділи.
Дві подружки-щебетушки до них прилетіли.
Скільки на вербі синиць? Полічи веселих птиць. (4.)
— Що у вас пов’язано з числом 4? Де ми бачимо цифру 4?
(
повернення до класу)
3. Вивчення нового матеріалу
а)
робота з демонстраційним матеріалом(листя з паперу (жовте і червоне))
-Покладіть на парту 4 жовтих листочки, під
ними 3 червоних. Чого більше? Чого менше?
Зробіть
так, щоб їх було порвну.( додати 1 червоний листок, або забрати 1 жовтий)
-
Покладіть на парту 5 червоних листочків,
під ними 4 жовтих. Чого більше? Чого
менше?. Зробіть так, щоб їх було порівну. (забрати 1 червоний, або додати 1
жовтий)
-
Отже, щоб отримати число 4, треба до 3 додати ще 1 або від 5 відняти 1.
б). Знайомство із цифрою 4. «Казка про
Четвірку».
-
У математиці для позначення чотирьох предметів використовують цифру 4.
Розгляньте друковану і рукописну цифри 4.
-
Ось чотири жартівливо
-
Випинає лікоть вліво.
-
— Де можна побачити цифру 4?
-
Четвірка — фізкультурниця. Вона полюбляє виконувати вправи ранкової
гімнастики з прапорцями. Тому і сама схожа на прапорець, тільки без верхньої
горизонтальної лінії. Усі вправи Четвірка виконує чітко й точно: чотири нахили
уперед, чотири нахили вліво і вправо, чотири присідання, чотири стрибки на
одній нозі. У Четвірки, як відомо, одна нога. Від фізичних тренувань стоїть
вона міцно. Четвірка радить усім займатися спортом, бо спорт — це здоров’я.
Фізкультхвилинка
Трава і
низенька-жовтенька, ( присідають)
Дерева високі –
високі, (стають на пальці ніг, руки піднімають вгору)
Вітер дерева
колише , гойдає (
нахил тулуба вліво і вправо)
Птахи летять,
відлітають (
помахи руками як крилами)
А діти тихенько
за парти сідають
в)Робота з підручником
(с. 24).
Завдання 1.
Як утворилось число 4?
(До 3 додати 1.) Бик — четвертий.
Цифрою 4 позначають
число чотири.
Завдання 2.
Скільки хлопчиків? Хто
ближче до фінішу? Хто далі?
Завдання 5.
— Скільки було склянок
молока?
— Скільки випила мама?
— Скільки залишилось?
Стало більше чи менше? Яку дію слід вибрати: додавання чи віднімання? Чому?
4 – 1 = 3
Завдання 3. Порівняння
чисел у межах 4.
4 ☐ 2
1 ☐ 4
4 ☐ 3
3 ☐ 2
4 ☐ 4
2 ☐ 3
4 > ☐
4= ☐
3 < ☐
2 > ☐
4 > ☐
1 = ☐
Фізкультхвилинка
Працювали ви
старанно,
Лічили, писали
охайно.
Стомилися очки і
рученята.
Спочиньте трохи,
мої малята!
Сонце спить,
небо спить (
очі закриті долонями);
Навіть вітер не
шумить.
Рано-вранці
сонце встало
(відкривають
очі й піднімають голови)
І проміння всім
послало.
(піднімаються
на носки, руки підносять угору, розводять у сторони)
4). Робота в зошиті з
друкованою основою.
а)
Цікаві задачі:
У
Віті в кошику 2 білих гриби і 2 лисички. Скільки грибів у кошику? (4)
На
підвіконні вітром зірвало 3 жовтих листочки берізки і 1
дубовий. Скільки листків лежало на підвіконні? (4)
б)
Написання цифри 4 у зошиті.
4. Підсумок уроку
Скільки ніжок у стола?
— Скільки ніжок у
слона?
— Скільки лапок у
тигреняти?
— Скільки лапок в
кошеняти?
— Скільки ж? (Чотири.)
Урок читання
" Закріплення знань про звукове значення вивчених букв. Звуковий аналіз слів, їх моделювання. Уявна подорож до осіннього лісу".
Мета: закріплювати вміння учнів
упізнавати та читати вивчені букви Ао, Уу, що позначають голосні звуки,
визначати їх місце в мовленому слові, визначити наголос та ділити слово на
склади; розвивати зв'язне мовлення учнів, фонематичний слух, виховувати любов
до природи.
ХІД УРОКУ
I.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. ЗАКРІПЛЕННЯ
ОТРИМАНИХ ЗНАНЬ
1.
Аналітико-синтетичні звукові вправи
— Який
звук позначає буква Уу?
— Який
це звук?
Гра
«Утворіть склад»
— Я
буду називати приголосний звук, а ви утворюйте з нього склад разом з голосним
[у]: [т] — ту, [м] — му, [ц] — цу, [ж] — жу, [л] — лу.
Гра «Впіймай
слово зі звуком [у]»
Учитель
читає слова. Якщо учні чують слово зі звуком [у], вони плещуть у долоні.
Колобок,
музикант, єнот, курка, кошеня, кавун, клубочок, жучок, булка.
2.
Розучування скоромовки
У сестрички
Люби
Випадають
зуби.
І говорить
Люба: —
Я тепер
бежжуба.
Учні
промовляють скоромовку за вчителем повільно, потім швидше і в кінці — дуже
швидко.
Фізкультхвилинка
Раз, два,
три, чотири.
Три, чотири,
раз, два.
Хто крокує
дружно в ряд?
Гурт
веселеньких малят.
Ми глибоко
всі вдихнули.
На пальчиках
підтягнулись.
Дружно
видихнули всі
Й нахилились
до землі.
Ще так раз і
два зробили
І за парти
знову сіли
ІІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
Послухайте
уважно вірш і дізнаєтесь куди сьогодні на нашому уроці здійснимо уявну
подорож.
В осіннім лісі всюди казка,
Тут різні барви, кольори. І краєвиди ніжні, й ласка І тепле сонечко вгорі. Уся багряна в дуба гілка, А клен вогнем палахкотить. Он на сосні стрибає білка І сойка між гілок летить. Он вигляда грибок з-під моху, Ще під листком — грибок-маля. Та менший день стає потроху, Бо до зими летить земля.
( відповіді дітей)
IV. ВИКЛАД НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ
Робота за Букварем (с. 25)
—
Сьогодні ми опинимось у густому осінньому лісі. Подивіться на малюнок. Хто пішов до
лісу?
—
Дайте дітям імена.
— Що
робили там діти?
—
Яка пригода з ними трапилася?
— Прочитайте, як хлопчик гукає своїх друзів;
дівчинка? (Учні вправля-ються в інтонаційному читанні речення: *А-у-уу!»
Вчитель стежить, щоб вони прочитали саме чотири букви, надруковані під
малюнком. Треба завжди читати те, що написано. Учитель ознайомлює учнів зі
знаком оклику. Звер тає увагу на інтонацію читання.)
— Діти прямують до будинку. Давайте знайдемо
дорогу, якою вони йтимуть. (Учні «ведуть» дітей біля дуба.) Назвіть звуки в
слові дуб,
— Чи повернемо до дупла сови? (Ні) Прочитайте,
що кричить сова? (Учні читають хором, а потім індивідуально речення, яке
промовляє сова.) Що за пташка зустрілася на нашому шляху?
—
Давайте розучимо віршик про одуда!
ОДУД Хто
це тут, за осокою?
Одуд з дудкою лункою! —
Одуду, одуду.
Сам я граю
на дуду.
В. Гринько
Фізкультхвилинка
Ми
по лісу йшли, йшли.
Нахилились
– гриб знайшли, в кошик поклали і далі пішли.
Ми
по лісу йшли, йшли.
Дотягнулись,
малину зірвали і далі пішли.
Ми
по лісу йшли, йшли – шишку знайшли,
В
кошик поклали і далі пішли.
Ми
по лісу йшли, йшли,
З
кошиком повним в садочок прийшли.
—
Продовжуємо наш шлях. Проходимо повз жука. Назвіть голосний звук у
слові жук.
—
Прямуємо до павука. Скільки складів у слові павук?
—
Назвіть послідовно всі звуки у цьому слові.
— Ми
дійшли до роздоріжжя. Куди нам слід повернути, щоб потрапити до будинку?
— Де
нас підстерігає небезпека?
—
Прочитайте речення, яке промовляє вовк.
—
Який знак стоїть у кінці цього речення?
—
Запишіть звукову схему слова олень.
—
Скільки складів у слові мурашки.
—
Який склад наголошений?
—
Назвіть перший склад у цьому слові.
— У
якому складі є звук [а]?
— Ура! Ми подолали всі перешкоди і привели
дітей до будиночка. Погляньте на наш казковий потяг, який тягне вагончики з
буквами. Прочитаймо речення, яке надруковане над потягом.
V.ПІДСУМОК УРОКУ
— Що
вчилися робити на сьогоднішньому уроці?
— Що
найбільше сподобалося на уроці?
—
Які завдання викликали труднощі?
|
Комментариев нет:
Отправить комментарий